portal osiedli, dzielnic i miast

Forum Łódź - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Atrakcje na wesele
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Atrakcje na wesele

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
karolina32 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Cze 08, 2018 14:48
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 14:57    Temat postu: Atrakcje na wesele

Możecie polecić mi jakąś ciekawą atrakcję na wesele. Bardzo zależy mi na tym aby było to coś oryginalnego i ciekawego.
paulina-d 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lip 03, 2018 10:50
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 12:16    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

Oryginalną propozycją jest pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego- mistrza Polski RedBull we freestyle football. Jest to młody utalentowany chłopak. Jego sztuczki robią ogromne wrażenie.
gabriel_cz 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Sie 24, 2018 9:00
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Sie 29, 2018 10:08    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

Moi znajomi mieli fotobudkę, ale teraz wiele osób ma podobne atrakcje.
Darino 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 56
Dołączył: Sob Sty 26, 2019 21:19
Posty: 342
Skąd: Częstochowy

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 9:31    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

U nas na razie jeszcze nie wiemy co będzie ale chętnie posłucham pomysłów Smile na razie mamy salę wybraną, tutaj u nas w Łodzi - http://saffron.com.pl/ prosty dojazd tam mamy, blisko dość do kościoła. A do tego jest bardzo fajna po prostu i już dośc długo wiedziałem że to właśnie tam chcę robić wesele
ernestyn 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Gru 29, 2016 15:12
Posty: 132
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 11:31    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

Może nie tyle na wesele, chociaż moze znajdą się zwolennicy, ale studio gier vr organizuje atrakcje np. na wieczory panieniskie/kawalerskie. Można jako atrakcje na wesele również taki namiet wypożyczyć. Pomysł nowoczesny, ale czemu nie.
pukla123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Kwi 11, 2019 19:31
Posty: 282
Skąd: KrK

PostWysłany: Śro Maj 22, 2019 18:06    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

karolina32 napisał:
Możecie polecić mi jakąś ciekawą atrakcję na wesele. Bardzo zależy mi na tym aby było to coś oryginalnego i ciekawego.


A może jakąś fajną grę planszową? Polecam munchkin-warhammer 40.000 . Adres https://mepel.pl/munchkin-warhammer-40000
To fajna gra dla kilku osób, jest w języku angielskim, także można połączyć przyjemne z pożytecznym i podszlifować język obcy w trakcie zabawy. To bardzo fajny sposób na wspolną zabawę
Konradonrad 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Śro Kwi 20, 2016 16:45
Posty: 115
Skąd: polska

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 22:51    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

Też mi się wydaje że najważniejsza jest jednak sala Smile jak się ostatnio u brata bawiłem w Łowiczu to było bosko a bez żadnych atrakcji, wybrali czadową salę Eden - http://dworekeden.pl/ Naprawdę wypas, jedzonka pełne michy i to jakiego dobrego. Obsługa miła i klimat naprawdę całe wesele był 10/10
szysz_pawel 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Cze 14, 2019 15:11
Posty: 25
Skąd: Europa

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 15:13    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

Cała oprawa jest ważna...jak do tej pory najsłabszym punktem na weselach na których byłem okazała się muzyka.
Ewusia8 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Wrz 17, 2019 22:32
Posty: 2
Skąd: miasta

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 22:44    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

My byliśmy ostatnio na kaszubach na weselu w sali http://www.krzewirog.pl - a w sumie to karczma. Pięknie wszystko było przygotowane a jedzenie pyszne, dawna się tak nie najadłam na weselu Razz ale okolica też piekna i super ogrod maja
joankaM 
   

Początkujacy


Wiek: 33
Dołączył: Wto Paź 11, 2016 17:23
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 11:50    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

Nasi znajomi zorganizowali w Łodzi wesele w stylu góralskim, i wszyscy goście byli w ciężkim szoku :D Ale to w sumie najfajniejsze wesele na jakim byłam od wielu wielu lat. Miejsce z pięknym ogrodem, sala ślicznie przystrojona w stylu vintage/boho, przemiła obsługa i jedzenie też pyszne. Niespodzianką był grill i kominek rozpalony w 1 w nocy jak zrobiło się naprawdę chłodno. To było w https://bacowka.net.pl/, aż żałuję, że ja już po ślubie, bo z chęcią sama bym tam weselicho zorganizowała :D
Kameleon72 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Sty 24, 2020 13:43
Posty: 57
Skąd: Łodź

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 13:44    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

Góralska impreza? Wow brzmi fajnieSmile
omlet123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Maj 23, 2019 9:26
Posty: 215
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Lut 12, 2020 23:47    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

karolina32 napisał:
Możecie polecić mi jakąś ciekawą atrakcję na wesele. Bardzo zależy mi na tym aby było to coś oryginalnego i ciekawego.


U mojej przyjaciółki iluzjonista na wesele to była mega atrakcja dla gości. Dotąd niespotykana na takiego typu imprezach. Super to wyszlo
kasiajgdynia 
   

Początkujacy


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 25, 2017 14:14
Posty: 7
Skąd: Gdynia--Warszawa--Łódź

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 13:49    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

joankaM napisał:
Nasi znajomi zorganizowali w Łodzi wesele w stylu góralskim, i wszyscy goście byli w ciężkim szoku Very Happy Ale to w sumie najfajniejsze wesele na jakim byłam od wielu wielu lat. Miejsce z pięknym ogrodem, sala ślicznie przystrojona w stylu vintage/boho, przemiła obsługa i jedzenie też pyszne. Niespodzianką był grill i kominek rozpalony w 1 w nocy jak zrobiło się naprawdę chłodno. To było w https://bacowka.net.pl/, aż żałuję, że ja już po ślubie, bo z chęcią sama bym tam weselicho zorganizowała Very Happy


Zawsze można odnowić śluby Very Happy ja tu szukam inspiracji aktualnie, łódzkie to strony przyszłego męża to się orientuję w temacie. Będzie u nas sporo dzieci, były tam dla nich jakieś atrakcje? I czy styl góralski oznacza, że tylko sala taka jest czy rzeczywiście czuć klimat góralski?
KwiatPustynii 
   

Zaglądajacy


Wiek: 39
Dołączył: Wto Paź 17, 2017 10:55
Posty: 11
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 21:39    Temat postu: Re: Atrakcje na wesele

organizowaliśmy w https://bacowka.net.pl/ nieco ponad rok temu swój ślub i z całą stanowczością mogę polecić nawet komuś bliskiemu. nie tylko sala ale całość oddaje klimat gór i ludzi tam mieszkających. sala z bali, stroje obsługi są również tematyczne. ale na szczęście dla nas było na tyle nowocześnie, że jest klimatyzacja bo w ten upał popadalibyśmy jak muchy Wink i odpowiadając na twoje pytanie to tak dzieci mają tam jakieś atrakcje bo mieliśmy to prezentowane w ofercie ale wesele było bez dzieci więc w tamtym momencie nie byłam zainteresowana szczegółami.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama