portal osiedli, dzielnic i miast

Forum Łódź - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inwestycje » Forum » hale namiotowe producent
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

hale namiotowe producent

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
KasikJas 
   

Zaglądajacy


Wiek: 53
Dołączył: Śro Wrz 13, 2017 9:20
Posty: 14
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 10:12    Temat postu: hale namiotowe producent

Jak szukacie dobrego producenta zajmującego się halami magazynowymi lecz nie tylko na wynajem, ale także na sprzedaż , to polecam http://mastapolska.pl/
foxi11 
   

VIP


Dołączył: Wto Kwi 18, 2017 13:43
Posty: 559
Skąd: Kostuchna

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 17:08    Temat postu: Re: hale namiotowe producent

Właśnie tego typu hale coraz odważniej wkraczają do wielu firm.Firma mojego męża jest tego dobitnym przykładem.W związku ze wzrostem zamówień potrzebne były nowe powierzchnie i przymierzano się do budowy nowych hal.Na szczęście internet zweryfikował te pomysły bo będzie taniej i szybciej. Nowe namioty przemysłowe z powodzeniem zastąpią tradycyjne hale i to co ważne możne je przekładać w inne miejsca, pzdr
buka123 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Czw Maj 23, 2019 8:51
Posty: 267
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 18:27    Temat postu: Re: hale namiotowe producent

nie wiem czy hala namiotowa to dobry pomysł. Magazyn wydaje mi się stabilniejszy jeśli chodzi o produkcję. Jak byś w coś takie wchodził to jeszcze rozważ kwestię transportu wewnętrznego i procesów logistycznych. Na stronie lean-tech.pl można więcej doczytac w tym temacie i dowiedzieć się jakie proponują rozwiązania.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama